fbpx
Навалюй як конь
Навчання - це безперестанна робота, але ця робота може стати відрадою серед сірих буднів

Вивчати англійську - це круто!

Ми стараємось доносити всю інформацію максимально не нав’язливо, виділяючи дійсно потрібні речі і відкидаючи будь-який стереотипний підхід. 

Саме такими словами найчастіше характеризують процес навчання наші студенти. Ми стараємось доносити всю інформацію максимально не нав’язливо, виділяючи дійсно потрібні речі і відкидаючи будь-який стереотипний підхід. Жодне наше заняття не проходить без ігор, дискусій, жартів і приколів, бо навчатися – це весело і ми вас в цьому переконаємо!

ПАКЕТИ КУРСІВ

ENGLISH FOR KIDS

від 720 грн.
20%
20%
20%

GENERAL ENGLISH

від 1300 грн.
20%

TRAVEL ENGLISH

від 1800 грн.
20%

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Професійні викладачі

Максимум практики

Без зазубрювання

Робота на результат

Просте викладання

Дистанційне навчання

Школа в Вінниці

Інтерактивний кабінет

Доступна ціна

Консультація

Якісні матеріали

Іноваційний підхід

Петросюк Лариса
Петросюк ЛарисаFacebook
Read More
Усе життя хотілося вивчити англійську мову. Це завжди була моя мрія ( у школі вчили французьку). І ось, нарешті, я її вчу! А з школою Smart Panda це ще й дуже легко і цікаво! Класнючі підручники від ВВС Speakout, весела група, на уроках ніколи не буває скучно, молоді креативні викладачі. Одним словом, мені це дуже подобається! Join us!
Любар Марина
Любар Марина@marina.lubar
Read More
Я дуже задоволена навчанням в Smart Panda. Уроки надзвичайно цікаві та продуктивні. Легко засвоюється пройдений матеріал. Гарно підібрані предмети навчання, крута книга та робочий зошит! Завжди щось нове чекає нас на уроці: різноманітні ігри, квест кімнати, тести. Ай лав ю соу мач 🙂
Прокопчук Валерія
Прокопчук Валерія@lera.prokopchuk
Read More
Мені подобаються ваші уроки - вони чудові та веселі. Я не любила англійську, але коли прийшла до вас - дуже її полюбила і знайшла нових друзів. І я в шоці від самої себе, якщо чесно. Діана чудовий вчитель який мені допоміг, тепер я з радістю вчу англійську мову, мені подобається займатися саме з Smart Panda. Тому ті, хто хочуть чудово знати англійську, саме ця школа допоможе вам в цьому.
Previous
Next

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

IMG_4728

Зозуля Діана

Teacher

Набридли нудні пояснення словами академіків? Просто, по суті і без зайвих слів – саме це чекає тебе на моїх уроках. Я проти нудних вправ, зазубрювань і повторень одного і того ж по 100 колу. Тільки розуміння, усвідомлення і практичне використання – ось моє кредо. Хочете вчитися весело і креативно? Я чекаю кожного з вас.

На моїх заняттях ви точно не будете сумувати, адже все, що я роблю сповнене позитивної атмосфери і почуття гумору, організовано і продумано до найменших деталей, адже все має бути ідеально. Я люблю свою роботу перш за свободу, збагачення внутрішнього світу та знайомства з новими цікавими людьми Давай разом поринемо в цікавий світ вивчення англійськох мови!

photo_2021-04-16_15-27-01

Шутова Поліна

Teacher
IMG_6169

Сизонюк Валерія

Teacher

Невимушена атмосфера, заряд позитиву, «ні» сухій теорії і «так» практичним навичкам. На моїх уроках говоримо про складене простими словами та отримуємо максимум знань. Мене звуть Валерія і за плечима я маю досвід проживання в США, тому на заняттях акцентую увагу на «американській англійській». Цікавлять особливості вимови носіїв з країни за океаном? Тоді чекаю саме на вас!

Маю великий досвід викладання і роботи з підлітками, є членом комісії з перевірки ЗНО та просто люблю, те що роблю. Мої заняття сповнені цікавими автентичними матеріалами та завданнями на розвиток логічного та креативного мислення, адже я переконана в тому, що саме цікаві матеріали та завдання стимулюють людину до розвитку. Буду рада підтримати вас на шляху до ідеальної англійської!

Laryssa photo

Галушко Лариса

Teacher
IMG_4553

Троян Ганна

Teacher

Я працюю переважно із учнями молодшої школи і маю стаж викладацької діяльності 13 років. Моє педагогічне кредо: «Якщо хочеш запалити в учнях вогник, запали в собі сонце». І я активно втілюю це на практиці, так як заняття зі мною креативні, сповнені командних ігор, інтеркативних завдань, руханок та театралізованих постановок. Зі мною кожне заняття – маленький карнавал!

Наразі сервіс недоступний, але зовсім скоро буде відкритим

Годі вагатись - час вчитись!

записуйстесь на пробне заняття просто зараз

Годі вагатись - час вчитись!

записуйстесь на пробне заняття просто зараз